De vraag naar wellnessoplossingen in huis groeit. Als architect laat je je graag bijstaan door experts met ervaring in het vak en kennis van de vele merken. Met een winkel in elke provincie en luxueuze wellnesstuinen waarin klanten kunnen proeven van de verwennerij die hen te wachten staat, is Gervi de ideale partner. Hun team staat altijd klaar met advies en neemt ook de plaatsing voor zich.
Al bijna veertig jaar verkoopt Gervi een ruim wellnessassortiment, met sauna’s, spa’s en meer, zowel voor residentiële als voor horecaprojecten. Gaandeweg breidden ze ook uit naar outdoor living, waardoor je nu voor een volledige wellnessbeleving binnen en buiten bij hen terecht kan. Voor grote projecten stampte CEO Marjolein Nijs eind 2023 met haar team BLIZZ uit de grond: “BLIZZ is een ervaren partner die architecten en projectontwikkelaars van begin tot eind begeleidt. Voor grote, exclusieve projecten kan je dus bij BLIZZ aankloppen. Voor wellness op maat van kleinere en particuliere projecten, helpen we je graag met Gervi verder.”
Niet elke architect is beslagen in wellness. Daarom adviseert Gervi op jouw vraag je klant over alle aspecten ervan. Marjolein: “In onze toonzalen en -tuinen ontdekken ze wat er allemaal kan: jacuzzi’s, zwembaden, infraroodcabines en sauna’s. Er zijn ook combinaties mogelijk, zoals een sauna met stoomcabine. Een zwemspa met krachtige jets laat je baantjes trekken op een kleine oppervlakte. Een andere populaire optie is het ijsbad. Daarnaast bieden we ook hoogwaardige fitnesstoestellen aan. Om de beleving compleet te maken is er ons outdoor-livingassortiment, met relaxmeubels, eettafels en alles voor de buitenkeuken.”
Weet je klant wat hij wil, dan tekent het Gervi-team alles uit, rekening houdend met de technische vereisten van de verschillende toepassingen. “Heel wat van onze producten kunnen we op maat aanbieden. Dat gaat van houtsoort, naar type oven, over handgreep tot glaswerk. Een verregaande personalisatie in overleg met de architect dus.” De ervaren plaatsers staan in voor de montage van de producten. Je klant kan ook vertrouwen op een kwalitatieve dienst na verkoop, inclusief onderhoudscontract indien gewenst. Ook herstellingen voert Gervi zelf uit.
Wat allemaal mogelijk is, wordt duidelijk met de verzonken zwemspa met roldek die Gervi onlangs plaatste. Marjolein: “Het gezin dat hiervoor koos, heeft een aflopende tuin. Geen sinecure om daar een zwemspa te plaatsen. Daarom lieten we het model deels in de helling verzinken. Zo gaat het op in zijn omgeving, wat visueel een stuk aantrekkelijker is. Deze klant vond bij ons ook het tuinmeubilair dat het plaatje compleet maakt.”
Misschien wil je als architect meedenken over het wellnessverhaal in je project, of misschien focus je liever op de andere aspecten: beide zijn mogelijk als je met Gervi in zee gaat. “De architect bepaalt zelf in hoeverre hij betrokken wil zijn”, stelt Marjolein gerust. “Besteed je dit deel graag volledig uit, dan kan dat. Wil je samen met je klant langskomen om de producten te zien en te voelen, om achteraf mee aan de tekentafel te zitten, dan is dat ook mogelijk. Die vrijheid wordt erg geapprecieerd door de architecten in ons netwerk.”
Neem dan rechtstreeks contact op met Gervi.
Contact opnemen